Rozjetí volejbalisté liberecké Dukly potvrdili formu, přidali další výhru bez ztráty setu a dostali se do čela volejbalové extraligy na úroveň Českých Budějovic, které mají stejný počet bodů i shodné skóre. Mužem zápasu 18. kola proti Příbrami 3:0 (20, 25, 16) byl domácí univerzál Jan Štokr, který ve třech setech uhrál 25 bodů!

„Po devíti dnech a kvalitním tréninku jsem se těšil a cítil dobře, zápas jsem si užil,“ řekl s úsměvem zkušený Štokr, jenž připsal do statistik 18 útoků a 3 bloky. „Až na první a konec třetího setu jsme nepodali optimální výkon. Příbram jsme pustili zbytečně do hry, polevili jsme na servisu. Musíme se z toho poučit a příště být koncentrovanější,“ hodnotil zápas liberecký trenér Michal Nekola, jehož tým si pomohl pěti esy.

Šanci zdramatizovat zápas jsme měli ve druhém setu, ale udělali jsme chyby,“ uvedl příbramský kouč Martin Kop, jenž hostující tým bez zraněného prvního univerzála marně hecoval. „V prvním a třetím setu jsme hráli slušně, ale ve druhém přibyly chyby,“ řekl zkušený liberecký hráč Aleš Správka. Liberec neprohrál už devátý zápas v řadě.