V televizním střetnutí zvítězili hosté z Brna na palubovce Kladna 3:1 na sety. Foto: Kladno volejbal.cz

„V utkání jsme dělali zbytečné chyby v útoku a mrzí mě začátek druhého setu. Ten set jsme vypustlili, a potom už bylo Brno lepší. Římal hraje výborně celou soutěž, co se týče našeho útoku, tuto fázi musíme vylepšit, řekl po utkání trenér Kladna Milan Fortuník.

13. ledna 2020     Kladno volejbal.cz  – Volejbal Brno 1:3 (25:23, 14:25, 22:25, 20:25)

Hvězdou utkání se stal hostující nahrávač z Brna Truong. „Ta cena patří spoluhráčům, že mě podrželi na útoku,“  pochválil tým do kamery České televize závěrem nahrávač Truong.

Ve středu 15. ledna kladenský tým přivítá ve sportovní hale Lvy Praha – čtvrtfinále Českého poháru (18.00 hod.). V sobotu 18. ledna vyrazí Kladno do Liberce a ve čtvrtek 23. ledna se vypraví do Prahy k odvetě Českého poháru.

V sobotu 25. ledna se v Kladně ukáže Karlovarsko (18.00 hod.). A lednový zápasový seriál Kladno ukončí ve středu 29. ledna domácí bitvou v evropském poháru s Lisabonem (18.00 hod.).

Kladenský volejbalový klub jde s dobou. Prezentuje se moderním marketingem i ekologickým přístupem ke spotřebnímu zboží. „V rámci občerstvení při našich extraligových zápasech si fanoušci mohou nechat nalít či načepovat nápoje do ekologických kelímků. Jsou na vícero použití a každý si je může odnést s sebou domů,“ říká trenér orlů Milan Fortuník. Kelímek stojí padesát korun. Pokud jej fanoušek vrátí klubu zpět, tuhle částku mu orli vrátí.