ROZPIS – Extraliga volejbalistů bude zahájena kvůli zářijovému mistrovství Evropy až 5. října 2019.  Základní část má 22. kol a hraje se systémem, kdy si každý s každým zahraje doma i venku.  První část bude ukončena 14. března. Foto: Kladno.volejbal.cz

1. kolo
5. 10. 2019,    19:30 Beskydy-Brno
5. 10. 2019,    18:00 Kladno-Praha
5. 10. 2019,    18:00 Liberec-Ústí nad Labem
5. 10. 2019,    18:00 Karlovarsko-Zlín
5. 10. 2019,    18:00 Odolena Voda-České Budějovice
6. 10. 2019,    17:00 Příbram -Ostrava
2. kolo
12. 10. 2019,    18:00 Brno-Ostrava
12. 10. 2019,    18:00 České Budějovice-Příbram
12. 10. 2019,    17:00 Zlín-Odolena Voda
12. 10. 2019,    17:00 Ústí nad Labem-Karlovarsko
12. 10. 2019,    18:00 Praha-Liberec
12. 10. 2019,    17:00 Beskydy-Kladno
3. kolo
19. 10. 2019,    17:00 Brno-Kladno
19. 10. 2019,    18:00 Liberec -Beskydy
19. 10. 2019,    18:00 Karlovarsko-Praha
19. 10. 2019,    18:00 Odolena Voda-Ústí nad Labem
20. 10. 2019,    17:00 Příbram -Zlín
19. 10. 2019,    17:00 Ostrava -České Budějovice
4. kolo
28. 10. 2019,    18:00 Brno-České Budějovice
26. 10. 2019,    17:00 Zlín-Ostrava
26. 10. 2019,    17:00 Ústí nad Labem -Příbram
26. 10. 2019,    18:00 Praha-Odolena Voda
26. 10. 2019,    19:30 Beskydy -Karlovarsko
26. 10. 2019,    18:00 Kladno -Liberec
5. kolo
2. 11. 2019,    18:00 Liberec -Brno
2. 11. 2019,    19:00 Karlovarsko-Kladno
2. 11. 2019,    18:00 Odolena Voda-Beskydy
2. 11. 2019,    17:00 Příbram -Praha
2. 11. 2019,    17:00 Ostrava -Ústí nad Labem
2. 11. 2019,    18:00 České Budějovice-Zlín
6. kolo
9. 11. 2019,    16:00 Brno-Zlín
9. 11. 2019,    17:00 Ústí nad Labem-České Budějovice
9. 11. 2019,    18:00 Praha-Ostrava
9. 11. 2019,    17:00 Beskydy -Příbram
9. 11. 2019,    18:00 Odolena Voda-Kladno
9. 11. 2019,    18:00 Liberec -Karlovarsko
7. kolo
16. 11. 2019,    18:00 Karlovarsko-Brno
16. 11. 2019,    18:00 Odolena Voda-Liberec
16. 11. 2019,    17:00 Příbram -Kladno
16. 11. 2019,    17:00 Ostrava -Beskydy
16. 11. 2019,    18:00 České Budějovice-Praha
16. 11. 2019,    17:00 Zlín-Ústí nad Labem
8. kolo
23. 11. 2019,    17:00 Brno-Ústí nad Labem
23. 11. 2019,    18:00 Praha-Zlín
23. 11. 2019,    20:00 Beskydy-České Budějovice
24. 11. 2019,    15:00 Kladno-Ostrava
23. 11. 2019,    18:00 Liberec -Příbram
23. 11. 2019,    18:00 Karlovarsko-Odolena Voda
9. kolo
30. 11. 2019,    18:00 Odolena Voda-Brno
30. 11. 2019,    17:00 Příbram -Karlovarsko
30. 11. 2019,    17:00 Ostrava -Liberec
30. 11. 2019,    18:00 České Budějovice-Kladno
28. 11. 2019,    17:00 Zlín-Beskydy
30. 11. 2019,    17:00 Ústí nad Labem-Praha
10. kolo
7. 12. 2019,    16:00 Brno-Praha
7. 12. 2019,     19:30 Beskydy -Ústí nad Labem
7. 12. 2019,    18:00 Kladno -Zlín
7. 12. 2019,    18:00 Liberec -České Budějovice
6. 12. 2019,    18:00 Karlovarsko-Ostrava
7. 12. 2019,    18:00 Odolena Voda-Příbram
11. kolo
15. 12. 2019,    17:00 Příbram -Brno
14. 12. 2019,    16:30 Ostrava -Odolena Voda
14. 12. 2019,    18:00 České Budějovice-Karlovarsko
14. 12. 2019,    17:00 Zlín-Liberec
14. 12. 2019,    17:00 Ústí nad Labem-Kladno
14. 12. 2019,    18:00 Praha-Beskydy
12. kolo
21. 12. 2019,    16:00 Brno-Beskydy
21. 12. 2019,    18:00 Praha-Kladno
21. 12. 2019,    17:00 Ústí nad Labem -Liberec
21. 12. 2019,    17:00 Zlín-Karlovarsko
21. 12. 2019,    18:00 České Budějovice-Odolena Voda
21. 12. 2019,    17:00 Ostrava -Příbram
13. kolo
28. 12. 2019,    17:00 Ostrava -Brno
28. 12. 2019,    17:00 Příbram -České Budějovice
28. 12. 2019,    18:00 Odolena Voda-Zlín
28. 12. 2019,    18:00 Karlovarsko-Ústí nad Labem
5. 1. 2020,        18:00 Liberec -Praha
15. 12. 2019,    18:00 Kladno -Beskydy
14. kolo
11. 1. 2020,    18:00 Kladno-Brno
11. 1. 2020,    19:30 Beskydy-Liberec
11. 1. 2020,    18:00 Praha-Karlovarsko
11. 1. 2020,    17:00 Ústí nad Labem -Odolena Voda
11. 1. 2020,    17:00 Zlín-Příbram
11. 1. 2020,    18:00 České Budějovice-Ostrava
15. kolo
18. 1. 2020,    18:00 České Budějovice-Brno
18. 1. 2020,    17:00 Ostrava -Zlín
18. 1. 2020,    17:00 Příbram -Ústí nad Labem
18. 1. 2020,    18:00 Odolena Voda-Praha
18. 1. 2020,    18:00 Karlovarsko-Beskydy
18. 1. 2020,    18:00 Liberec -Kladno
16. kolo
25. 1. 2020,    18:00 Brno-Liberec
25. 1. 2020,    18:00 Kladno-Karlovarsko
25. 1. 2020,    17:00 Beskydy-Odolena Voda
25. 1. 2020,    18:00 Praha-Příbram
25. 1. 2020,    17:00 Ústí nad Labem-Ostrava
25. 1. 2020,    17:00 Zlín-České Budějovice
17. kolo
1. 2. 2020,     17:00 Zlín-Brno
1. 2. 2020,     18:00 České Budějovice-Ústí nad Labem
1. 2. 2020,     17:00 Ostrava -Praha
1. 2. 2020,     17:00 Příbram -Beskydy
1. 2. 2020,     18:00 Kladno -Odolena Voda
1. 2. 2020,     18:00 Karlovarsko- Liberec
18. kolo
8. 2. 2020,     18:00 Brno-Karlovarsko
8. 2. 2020,     18:00 Liberec -Odolena Voda
8. 2. 2020,     18:00 Kladno-Příbram
8. 2. 2020,     17:00 Beskydy-Ostrava
8. 2. 2020,     18:00 Praha-České Budějovice
8. 2. 2020,     17:00 Ústí nad Labem- Zlín
19. kolo
15. 2. 2020,    17:00 Ústí nad Labem-Brno
15. 2. 2020,    17:00 Zlín-Praha
15. 2. 2020,    18:00 České Budějovice-Beskydy
15. 2. 2020,    17:00 Ostrava -Kladno
15. 2. 2020,    17:00 Příbram -Liberec
15. 2. 2020,    18:00 Odolena Voda-Karlovarsko
20. kolo
29. 2. 2020,    18:00 Brno-Odolena Voda
29. 2. 2020,    18:00 Karlovarsko-Příbram
29. 2. 2020,    18:00 Liberec-Ostrava
29. 2. 2020,    18:00 Kladno-České Budějovice
29. 2. 2020,    17:00 Beskydy-Zlín
29. 2. 2020,    18:00 Praha-Ústí nad Labem
21. kolo
7. 3. 2020,    18:00 Praha-Brno
7. 3. 2020,    17:00 Ústí nad Labem-Beskydy
7. 3. 2020,    17:00 Zlín-Kladno
7. 3. 2020,    18:00 České Budějovice-Liberec
7. 3. 2020,    17:00 Ostrava -Karlovarsko
7. 3. 2020,    17:00 Příbram -Odolena Voda
22. kolo
14. 3. 2020,     18:00 Brno-Příbram
14. 3. 2020,     17:00 Odolena Voda-Ostrava
14. 3. 2020,     16:00 Karlovarsko-České Budějovice
14. 3. 2020,     18:00 Liberec-Zlín
12. 3. 2020,     18:00 Kladno-Ústí nad Labem
14. 3. 2020,     17:00 Beskydy -Praha

 

 

 

 

Zdroj: cvf